Home Producten Zoeken Inloggen Winkelwagen

Eye Doctor Premium Hot&Cold oogkompres

5034445001235
Eye Doctor Premium Hot&Cold oogkompres
Eye Doctor Premium Hot&Cold oogkompres
Eye Doctor Premium Hot&Cold oogkompres
Eye Doctor Premium (nieuwe verpakking) is een oogkompres voor warme en koude behandeling van verschillende oog- en ooglidklachten.



€ 29.95 28.95 *Prijzen zijn inclusief btw
Artikelcode5034445001235
Op werkdagen voor 16 uur besteld = volgende dag in huis
Kortingsschema
  • 1 = € 28.95
  • 2+ = € 27.95

The Eye Doctor Premium kun je zowel verkoelend als verwarmend gebruiken en is daardoor te gebruiken bij verschillende oogaandoeningen. Het oogmasker kun je verwarmen in een magnetron of oven en verkoelen door hem in de vriezer te leggen. Bij het gebruik van een opgewarmd oogmasker zal de nadruk vooral liggen op het stimuleren van de kliertjes en om de irritaties en spanning van de ogen te verlichten. Een gekoeld oogmasker gebruik je bij ontstekingen, pijn en allergieën.


Het verwarmde oogmasker kun je gebruiken bij onderstaande oogaandoeningen:
  • MGD (Meibomian Gland Disease)
  • Blepharitis
  • Droge ogen
  • Zandkorrelgevoel en irritaties

Het verkoelende oogmasker kun je gebruiken bij onderstaande oogaandoeningen:
  • Ontsteking
  • Gezwollen oogleden
  • Sinus hoofdpijn
  • Migraine /  Oogmigraine
  • Allergieën inclusief hooikoorts
  • Vermoeide ogen
  • Wallen en kringen
  • Trillend ooglid
  • Stress
  • etc.
 
Gebruiksaanwijzing:
Verwarmen:
  • Verwarm het oogmasker gewoon in de magnetron (2-3) of oven en plaats over gesloten ogen.
  • Controleer de temperatuur van The Eye Doctor voordat u het op uw ogen legt door het verwarmde masker aan de binnenkant van uw pols aan te raken. Als je het gevoel hebt dat het te warm is, wacht dan 1 tot 2 minuten om af te koelen en herhaal de test. Bevestig de riem om je hoofd en pas aan. Leun achterover en ontspan 7 tot 10 minuten. Het oogmasker kan tot wel 365 keer worden hergebruikt.

Verkoelen:
  • Leg het masker 2 uur in de vriezer en als het klaar is brengt u het aan op gesloten ogen totdat de symptomen zijn ontlast. Terug naar de vriezer voor volgend gebruik.


 Je kan het oogmasker zowel opwarmen met een microgolfoven als met een conventionele oven.

 Opwarming met microgolfoven:
  • Verwarm max. 30 seconden bij POWER 0 tot 850 W
  • Verwarm max. 15 seconden bij POWER 851 TOT 1000 w
 Deze instructies kan je ook vinden aan de binnenkant van het oogmasker.

 Opwarming met conventionele oven:
  • Plaats het oogmasker (binnen masker) in een ovenbestendige schaal.
  • Plaats het in een voorverwarmde oven op 150° voor ongeveer 7 à 10 minuten (voor een hetelucht oven verwarm je de oven voor tot 140°)

 WAARSCHUWING: Als het oogmasker oververhit of verbrandt raakt, gebruik dit dan niet meer en gooi het onmiddelijk weg.